classic car furnituresHAKKIMIZDA / 1996 Yılında FİLREKLAM TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Olarak Kurulan Firmamız Dünyada Bilişimin Gelişmesi ve Reklam Organizasyonlarının İnteraktif Hale Gelmesi İle Bu Sektöre Uzanarak Klasik Tanıtım Organizasyonlarına ve İş İyileştirme Çalışmalarına İnteraktif Tanıtım CD'leri Web Tasarımları ve Bu Alanda Firmaların Kurumsallaşması İçin Onlara İnternet Danışmanlığı Hizmeti Vererek Çalışmalarını Sürdürmüştür.
Bilişim Dünyasındaki Hızlı Gelişmeleri Takip Ederek ANKARA'da Yıllardır Eksikliği Yaşanan KOBİ'lerin Bilişim Sektöründe Ögrenmek İstediklerine Sorulara ve Sorunlarına Çözüm Getirebilecek Bir Firma Olmayı Benimsemiş ve ANKARA'daki Bu Eksikliği Kapatarak, Çözüm Ortaklarına Yardımcı Olmaya Çalışmıştır. Bu Sebeble FİLREKLAM 2001 Yılında Kendi İçerisinde İkiye Bölünerek FİLNET İNTERNET HİZMETLERİ REKLAM TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.'ni Kurmuştur.Sektördeki Gelişmeleri Dünya İle Aynı Anda Takip Ederek Çalışmalarını Her Zaman Güncel Bir Şekilde Uygulamıştır. Çözüm Ortaklarına Yenilikleri Birebir Yansıtarak Sektördeki Eksikliği Kapatmaya Çalıştı İnternet Danışmanlığı Hizmetini Layıkıyla Yaparak Sonsuz Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışmalarını Sürdürmektedir.
FİLNET Hedeflerini Her Zaman Büyüterek ANKARA'nın En Büyük Web Sitelerini Hazırlamış ve Gururla İmzasını Atmıştır.Sizlerin Desteğiyle Bugünlere Gelmiştir.
21 Yüzyılda İnternet Danışmanlığını Yaptığı Firmaların Çekinmeden İNTERNET'te "ARTIK BİZDE VARIZ" Diyebilmeleri İçin Bütün Gücüyle Çalışmalarına Devam Etmaktedir.
Ve Sonsuz Müşteri Memnuniyeti İçin Dün Olduğu Gibi Bugünde "BİZDE VARIZ


 

 

FİL NET İNTERNET HİZMETLERİ REKLAM TURİZM SANAYİ.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : BAĞLICA MAHALLESİ GÖKÇEKENT SİTESİ NO:25 BAĞLICA-ANKARA
Tel : +90 312 231 56 70
Fax : +90 312 232 86 06
Email : haber@onlineankara.com

 

 

Tasarım FilNet. Her Hakkı saklıdır.2011