classic car furnituresWEB SİTESİ TASARIMI / E-TİCARET WEB SİTELERİ / 


Web üzerinden pazarlama yöntemleri, mal ve hizmetlerin Internet yoluyla mevcut ve yeni müşterilere ulaştırılması bir çok etkinlikler dizisini beraberinde getirir.

   Reklam, müşteri ilişkileri, marka oluşturma, müşteri bağlılık ve elde tutma programları, Pazar araştırması vb. tümü Internet üzerinden yapilabilen çalışmalardır. Kısacası web pazarlama, işletmenizin müşteri bulma, onları cezbetme, kazanma ve koruma için Internet üzerinden yaptığı herşeyi kapsar.

   Elektronik ticaret bilgi, ürün ve hizmet satın alma işlemlerinin firmaların Internet üzerindeki sitelerinden gerçekleştirilmesidir. Elektronik ticaret (E-Ticaret) yapan firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtan bilgileri Internet üzerindeki sitelerinde sergilerler, siparişleri alarak ödemeyi kabul eder ve ürünleri alıcıya gönderirler.

   E-Ticaret ile 24 saat aralıksız satış yapabileceğiniz, elektrik, su, telefon gibi masrafları olmayan, personele ihtiyaç duymayan ve dünyanın her yerinde şubesi olan bir mağaza açmış olursunuz. Sanal mağaza açmak normal bir mağaza açmaktan daha az masraf ve harcama gerektirir. ışyerinizin maliyetinin ve harcamalarının daha düşük olması ürünlerinizin fiyatına da yansır. Bu sayede dünya üzerindeki diğer firma ve şirketlerle rekabet gücünüz artar.

   Gelin 24 saat açık mağazanızı biz kuralım. Internet üzerinden reklam ve promosyonlarınızı, satış ve sonrası çözümlerimizi sizlerle paylaşalım.


 

 

FİL NET İNTERNET HİZMETLERİ REKLAM TURİZM SANAYİ.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : BAĞLICA MAHALLESİ GÖKÇEKENT SİTESİ NO:25 BAĞLICA-ANKARA
Tel : +90 312 231 56 70
Fax : +90 312 232 86 06
Email : haber@onlineankara.com

 

 

Tasarım FilNet. Her Hakkı saklıdır.2011